Cildimiz vücudumuzda en hassas bölge olarak adlandırılmaktadır. Haliyle gerekli özeni en iyi şekilde göstermemiz ve düzenli olarak ihtiyaç duyduğu bakımı da uygulamalıyız. Ancak değişen hava koşulları başta olmak üzere cildimize yeteri kadar bakım gösteremememiz sonucu bir takım sorunlar ile karşı karşıya kaldığımız zamanlarda olmuyor değil. Bu gibi durumlarda da bizleri tek başına bırakmayacak olan arı sütü kremi cilt üzerinde olumlu etkileri ile karşılaşmamızda destekleyici olabilir.

457513643c76249ffa1d75225bcecef1
Arı sütü kremi içindekiler; arı sütü, polen, propolis, bal, Tip 2 kolajen, GoldKrem, Çörekotu yağı. 50 ml

Arı sütü kremi kullanımı; Temizlenmiş olan cildinize akşam yatmadan önce masaj yapara uygulayınız. Sabah losyon ile birlikte cildinizi temizleyiniz.

ari
Uyarı; Ürün bileşenlerinden birine herhangi bir alerjisi olduğu bilinen kişiler kullanmamalıdır. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza danışın. Harican kullanım içindir. Yenilmez, Göze sürülmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

hemen_siparis_verin

Arı Sütü Kremi Türkiye
Arı Sütü Kremi Satın Al

Arı Sütü Kremi Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Arı Sütü Kremi | Arı Sütü Kremi Nedir - RSS - Google Sitemap
Arı Sütü Kremi Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden arisutukremsitesi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?